e-giyimsepeti.com;

        Yaklaşık 30 yıldır Tekstil Sektöründe genelde Bayan giyim olmak üzere Erkek giyim ve Çocuk giyim de imalat, Toptan ve perakende olarak Modayı Takip ederek yaptığımız Creative Çalışmalarla İstanbul'un Laleli, Mercan, Merter  Bölgelerin'de Mağazacılık Alanın da Hizmetlerde bulunmaktayız.


        Geçmiş yıllara oranla satışa çıkardığımız ürünlerin sadece Mağaza raflarında bulunmasının yeterli olmayacağı düşüncesiyle Amerika ve İngiltere de yaptığımız araştırmalar neticesinde konjektürel eğilimin E-Ticaret sektöründe ivmeli olarak arttığını göstermektedir. Bu düşünceyle 30 yıllık mağazacılık deneyimimizi 2011 yılında internet mağazacılığı ile birleştirdik.


        Online pazarda ''
e-giyimsepeti'' olarak kendimize yer bulamaya çalışmaktayız ve bu vesileyle Bayan giyimde özellikle Bayan kot pantolonları, Bayan kot ceketleri, Bayan kumaş pantolonları, Bayan Şalları, Bluz, Tunik, Ceket, Yelek, Hırka ve iç giyimde Bayanlar için çeşitli Korseler ile satışlarımızı gerçekleştirmekteyiz.


        Firmamızın ürettiği ürünler ile birlikte Türkiye'nin en şık ve en kaliteli koleksiyonuna sahip olan önde gelen markaları e-giyimsepeti ile çalışmaktadır.

 

        e-giyimsepeti.com 'dan aldığınız ürünler stoklu olduğu için aynı günde kargoya verilir. Satın alıp beğenmediğiniz ürünleri sorunsuzca iade edebilir veya farklı bir ürün ile değişim yapabilirsiniz.

cultureSettings.RegionId: 0 cultureSettings.LanguageCode: TR