Bayan Çanta Ve Çeşitleri Kullanımları

Bayanların yaptıkları kombinlerin tamamlayıcı ürünü çantalardır. Günlük kombinlerinizde taktığınız çanta sayesinde kendi modanızı yaratabilirsiniz. Spor giyindiğiniz bir kombinde seçeceğiniz çanta ile gayet şık ve modern görünebilirsiniz. Bayan çantaları artık bayanlar için sadece bir aksesuar olmaktan ziyade şıklığın bir simgesi olmaktadır. Düğünlerde, Özel davetlerde alacağınız çantayı sadece tutmak için değil kıyafetinizi ortaya çıkarmak için kullanabilir ve farkınızı yaratabilirsiniz. Günümüzde birçok bayan çanta çeşitleri bulunmaktadır. Bu bayan çantaları sizin havanıza havanıza hava katacak, giydiğiniz kıyafetlerin daha hoş ve güzel görünmesine nedene olacaktır.
Spor, klasik ve şık Keyfinize uygun kombinleyebileceğiniz kot pantolon modelleri her tarzın anahtar parçası olmaktadır. Sitemizde yer alan kotlar rahatlığıyla olduğu kadar şıklığıyla da göz kamaştırmaktadır.

Bayan çanta çeşitleri

Sırt Çantaları
Sırt çantası modellerine artık her yaş grubuna ait bayanların sırtında rastlamaktayız. Sırt çantaları eskiden olduğu gibi tek bir model olarak ya da sadece bezden üretilen modellerden oluşmamaktadır. Artık çanta markaları yüzlerce çeşit model üreterek bayanların dikkatini çekmeyi başarmıştır. Şık ve tarz çizgilerinin yanında konforuna düşkün bayanların rahatlıkla sıklıkla kullandığı bir model. Bayan çanta çeşitleri arasında en çok tercih edilenler arasındadır.

Portföy Çantalar
Portföy çantalarının kullanım alanları da artık değişmektedir. Önceden gece davetlerinde kullanılan portföy çanta modelleri şimdi günlük olarak da sıkça kullanılmaktadır. Giydiğiniz ve yaptığınız kombine şıklık ve tarz bir hava katması dolayısıyla bayanların gözde çanta modellerinin arasındadır. Günümüzde her çanta mağazasında ve çanta markalarında renk renk ve her modelde portföy çanta bulmak kolay. Özellikle yaz mevsiminin yaklaşmasıyla mağazaların vitrinlerinde görmeye başladığı bu bayan çanta çeşitleri küçük oldukları dolayısıyla uygun fiyata da bulmanız mümkündür.

 Çapraz Çantalar
Çapraz çantaya aynı zamanda postacı çantası da denmektedir. Birçok çeşit modelleri ve renkleriyle bayanlar tarafında da çokça kullanılmaktadır. Elinde çanta taşımak istemeyen ve rahatlığını düşünen bayanlar tarafından tercih edilmektedir. Ayrıca rahatlığının yanında da modern ve şık tarz görüntüsüyle de dikkat çekmektedir. Kalabalık bir yere giden bayanlar için herhangi bir hırsızlığa karşı da gayet güvenilir bir çanta modelidir.

Shopper Çantalar
 Shopper çanta modeli alışveriş çantalarına benzeyen bir çanta modelidir. Büyük bir bayan çanta modeli olan bu model salaş tarzı seven bayanlar için oldukça ideal bir çanta modelidir. Shopper çanta modellerini omzunuza takarak kullanmazsınız. Kulpları omuza yakın yerdedir. Bu nedenle kombinizi ona göre seçmeniz gerekmektedir.