Hamilelik Sonrası Mideli Pantolon Korse M2016
Hamilelik Sonrası Mideli Pantolon Korse M2016
Hamilelik Sonrası Mideli Pantolon Korse M2016
Hamilelik Sonrası Mideli Pantolon Korse M2016

Hamilelik Sonrası Mideli Pantolon Korse M2016 (M2016)

Fiyat : ₺249,90(KDV Dahil)
₺30,54 'den başlayan taksitlerle
detay

Saat 15:00 'a kadar Verdiğiniz Sipariş Aynı Gün Kargoda

:

KALİTELİ MİDELİ PANTOLON KORSE

Yağ yakımını hızlandıran ve zayıflama noktasında ciddi manada kolaylıklar sağlana mideli pantolon korseler; vücut toparlayıcı ve hamilelik sonrası korse  olarak kullanılabileceği gibi, zayıflatıcı korse olarak da kullanılabilir.

9 ay süren hamilelik dönemi boyunca fazla kilo alan ve bu duruma bir çözüm yolu arayan bayanların bir hayli ilgi gösterdiği mideli pantolon korse ürünü, uygun fiyatı ve bol renk-boy opsiyonuyla kolayca satın alabileceğiniz ürünler arasında yer alıyor.  %85 polyemik ve %15 likra bileşiminden meydana gelen mideli pantolon korseler, günlük hayatta da rahatlıkla kullanabileceğiniz ve çok daha zayıf görünmenizi sağlayacak bir üründür.

Basen ve göbek gibi fazla yağların yer aldığı bölgelere basınç uygulayarak yağ yakım işlemlerini hızlandıran, bunu gerçekleştirirken çok daha şık görünmenize olanak tanıyan bu harika ürünü hemen şimdi satın alarak sizler de hayalinizi süsleyen fit vücuda kolaylıkla kavuşabilirsiniz.   Mideli Pantalon Korse , hem  hamilelik sonrası korse olarak hem de zayıflatıcı korse olarak kullanılabilir.

Mideli Pantolon, iş hayatında veya gündelik hayatta, bölgesel fazlalıkları nedeniyle pantolon giyemeyen bayanlar için tasarlandı. Pantolon etkisi ile  basen ve göbeklere basınç yapar ve bu bölgelerin zayıflamasını sağlar. Ürün, içerisinde %85 polyemik % 15 likra barındırmaktadır. 

 

BEDEN KONUSUNDA BİR KARARSIZLIĞINIZ VARSA,GELİN BERABER ÇÖZELİM, SİZE EN UYGUN BEDENİ GÖNDERELİMBİR TIK KADAR UZAĞINIZDAYIZ.. ''E-mail ya da Müşteri Hizmetleri Numaramız'' ile sizlerin Hizmetinizdeyiz. Ayrıca Ürününüzü Satın Alırken Sipariş detayı kısmına BİLGİ İSTİYORUM yazmanız durumunda, Müşteri Hizmetleri Ekibimiz size dönüş sağlayacak, ürününüz hakkında size bilgi verecektir.