Hamilelik Sonrası Mideli Paçalı Korse - M2004
Hamilelik Sonrası Mideli Paçalı Korse - M2004
Hamilelik Sonrası Mideli Paçalı Korse - M2004
Hamilelik Sonrası Mideli Paçalı Korse - M2004

Hamilelik Sonrası Mideli Paçalı Korse - M2004 (M2004)

Fiyat : ₺119,90(KDV Dahil)
₺14,65 'den başlayan taksitlerle
detay

Saat 15:00 'a kadar Verdiğiniz Sipariş Aynı Gün Kargoda

:

HAMİLELİK SONRASI MİDELİ PAÇALI KORSE

Hamilelik dönemi ertesinde çocukların dünyaya merhaba demesiyle neşe bulan anneler, bir süre sonra aldıkları fazla kiloların ve biçimsiz vücut yapısının olumsuz etkisiyle karşılaşınca moral bozukluğuna uğrayabilirler. Bu gibi durumlarda en etkili ve akılcı çözüm yöntemi olarak karşımıza çıkan  mideli paçalı korseler, hamilelik sonrası korsesi olarak da pekala kullanılabilir. Zayıflatıcı korse etkisinin yanı sıra, basen ve göbeklerini küçültmek isteyenlerin de mutlu sona ulaşmasına olanak tanıyan bu harika ürün


Zayıflamak isteyen ve yaz aylarının gelişiyle plajlara öz güveni tam bir şekilde çıkmak isteyen bayanların da ilgisini çeken, zayıflatıcı korse olarak da kullanılabilen  mideli paçalı korseler sayesinde  baldır, basen ve göbek bölgeleri fazla yağlardan ve kilolardan arındırılabilir. Üstelik bunun için sadece korseyi giymeniz yeterli olacaktır.  Mideli Paçalı Korse hamilelik sonrası veya  zayıflatıcı korse olarak kullanılabilir. Paçalı korseler, göbek sorunu olan ve basenlerini küçültmek isteyen bayanlar için en uygun korsedir. Paçalı korse, özel tasarımıyla tüm baseni kaplar ve selüliti önler. Karnı, mideyi toparlamaya yardım eder ve midedeki dokular ile baldır, basen bölgesindeki dokuları deforme etmeden zayıflatır. 

 

BEDEN KONUSUNDA BİR KARARSIZLIĞINIZ VARSA,GELİN BERABER ÇÖZELİM, SİZE EN UYGUN BEDENİ GÖNDERELİMBİR TIK KADAR UZAĞINIZDAYIZ.. ''E-mail ya da Müşteri Hizmetleri Numaramız'' ile sizlerin Hizmetinizdeyiz. Ayrıca Ürününüzü Satın Alırken Sipariş detayı kısmına BİLGİ İSTİYORUM yazmanız durumunda, Müşteri Hizmetleri Ekibimiz size dönüş sağlayacak, ürününüz hakkında size bilgi verecektir.